O nas

Szamba ekologiczne to nasza specjalność.

Bezpieczne dla środowiska, wykonane z wysokiej jakości materiałów spełniają szereg wymogów prawnych, niezwykle ekonomiczne, a do tego łatwo je rozbudowywać, przenosić i montować nawet na nieprzyjaznych warunkach gruntowych tak w skrócie można scharakteryzować szamba ekologiczne, których sprzedażą zajmuje się nasza firma.

Jak działa szambo ekologiczne?

Niezwykle prosto. Samo szambo, bowiem, składa się z osadnika gnilnego o układu drenażu rozsączającego, który montowany jest za osadnikiem. I tak, w osadniku gnilnym ma miejsce oczyszczanie beztlenowe, natomiast już w drenażu rozsączającym ma miejsce oczyszczanie tlenowe. W ten sposób oczyszczone ścieki, nie stanowiąc już zagrożenia. mogą przenikać do wód gruntowych.

Kim my jesteśmy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży szamb ekologicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i branży, a także podążanie za nowymi rozwiązaniami i ciągłe podnoszenie naszej wiedzy, gwarantują Państwu najwyższej jakości usługi. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy dokonać wyboru takiego szamba ekologicznego, które idealnie będzie dopasowane do Państwa potrzeb i udzielimy na nie długoletniej gwarancji.

Oczyszczalnia przydomowa Warszawa